Teknolistik

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Volkan Volkan -
377 0

Keşke birileri sizin için tüm teknolojik gelişmeleri bir süzgeçten geçirerek tek bir ortamda sunsaydı, ne kadar iyi olurdu değil mi? Teknolojiyi bu kadar büyülü kılan erişilmez hızıdır. Günlük koşturmacalarınızın içinde o hıza erişebilmek oldukça zor gözükebilir. Web sitemiz gönüllü olarak bu görevi sizler için üstlendi, artık teknolojik gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilir, en doğru ve net bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yalnızca teknoloji ile ilgili konular değil aynı zamanda oyunlar, kripto paralar ve yazılım ile ilgili bilgilere de web sitemizden güvenle ulaşabilirsiniz.

Teknolistik olarak biz, NFT ve kripto para dünyasından, mobil oyunların baş döndürücü dünyasına kadar hemen her yerde varız. Yazılım, bilgisayar teknolojileri, teknolojik gündemler, kripto paralar, oyunlar, mobil ve daha fazlası artık bir tık kadar uzağınızda yer alıyor. Sadece teknoloji değil her alanda ortaya çıkan bilgi kirliliği kullanıcının doğru ve kesin bilgiye ulaşmasını engeller. Bu sebeple doğru bilgiyi, doğru kanallardan sizin için toplayan ekibimiz teknolojik dünyanın nabzını tutuyor.

Teknolistik olarak bizde, teknoloji kategorisinde güncel teknolojik gelişmeler kadar üzerinde çalışılan ve gelecek vadeden teknolojik adımların incelemesi de yapılıyor. Geleceğe yön verecek teknolojik gelişmelerden de böylelikle haberdar olabilirsiniz.

Yazılım dünyası tam anlamıyla bir derya iken, sizlere bu alanda da her daim taze bilgiyi sunuyoruz. Yazılıma dair güncel trendler de sizler için bir tarama işleminden geçirilerek en hızlı şekilde sitemizde yer buluyor.

Dijital oyun pazarının yakaladığı hızlı ivmeyi de web sayfamız olan Teknolistik üzerinden takip edebilirsiniz. Çok ses getiren oyunların incelemesinden tutun da oynanma istatistiklerine kadar her türlü veri dinamik yazarlarımız tarafından sizlere sunuluyor.

Bitcoin hesaplarınızda yapacağınız her hamle için piyasayı iyi takip etmeniz gerekir. Sizler için piyasayı süzüyor, uzmanların beklentilerini tarafsız olarak sunuyoruz. Hem Bitcoin hem de altcoinlerle ilgili en güncel gelişmeleri web sitemiz olan Teknolistik üzerinden takip edebilirsiniz.

Mobil cihazlara olan ilginizi görüyor ve bu beklentiye de cevap veriyoruz. Piyasaya sürülen her türlü mobil teknoloji cihazı önce bizim süzgecimizden geçerek sizlere kadar ulaşıyor. Anlaşılır ve net bilgiyi doğru noktalardan yakalayarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kesinlikle tarafsız, ilkeli ve etkili duruşumuzla daha uzun yıllar teknolojik dünyaya ışık tutmaya söz verdik. Güncel gelişmelerin takibi için bakacağınız ilk teknoloji bloğu olmak bizi mutlu eder. Hayatın yoğun temposu içerisinde bizden haber almaya var mısınız?

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Web Sitemiz teknolistik.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, sitemizdeki görseller ücretsiz dağıtıldığında resim sitelerinden, inceleme yazılarında üretici firmanın kendi web sitesindeki resimler olup, paylaşılan videolar ise youtube üzerinden yayıncı tarafından aktif olmuş olan embed kod ekleme sitemiyle (sunucuda herhangi bir video barınmamaktadır) linki ekleyip paylaşılmıştır. Telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.